Ranking Szkół Jazdy Warszawa

0
1212
Ranking Szkół Jazdy Warszawa

Warszawa to miasto wielu możliwości, również w kwestii zdobywania uprawnień do kierowania pojazdami. Jest to swoiste centrum szkoleniowe dla przyszłych kierowców, ponieważ miasto to zostało wyposażone w największą liczbę Ośrodków Szkolenia Kierowców w całej Polsce. Są wśród nich szkoły jazdy cieszące się ogromną popularnością, jak też te mniejsze, przeprowadzające kursy dla niewielkiej ilości zainteresowanych osób. Kursanci polecają sobie konkretne ośrodki lub wręcz przeciwnie, przestrzegają przed nimi.

Szkoła Jazdy Totu-L

Według rankingu prowadzonego przez serwis Prawo-Jazdy-360.pl https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/warszawa na pierwszym miejscu w stolicy utrzymuje się Szkoła Jazdy TOTU-L https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/szkola-jazdy-totu/warszawa, znajdująca się przy ulicy Korotyńskiego 23/61. Ośrodek ten ma ponad 80% pozytywnych opinii, a statystyki zdawalności egzaminów za pierwszym razem deklaruje ponad 60% kursantów. Kursanci wskazują na nieliczne utrudnienia podczas odbywanych kursów, jednak ogólnie większość jest zadowolona ze współpracy z tym ośrodkiem.

OSK Sarbo

Drugie miejsce na liście najlepszych warszawskich szkół jazdy zajmuje OSK SARBO https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/osk-sarbo/warszawa zlokalizowany przy ul. Powstańców Śląskich 124. Jest to ośrodek posiadający najwięcej pozytywnych opinii swoich kursantów, którzy deklarują prawie stuprocentową zdawalność egzaminu państwowego za pierwszym podejściem. Osoby te doceniają profesjonalizm instruktorów przeprowadzających szkolenia i nie wskazują na żadne negatywne aspekty odbytych kursów.

OSK Moto Start

Trzecie miejsce obejmuje szkoła MOTO START https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/moto-start/warszawa. Szkoła ta posiada kilka filii w Warszawie przy ul. Racławickiej 30, al. KEN 61, ul. Grójeckiej 78, przy placu Wilsona 16. Specjalizuje się ona w prowadzeniu kursów na prawo jazdy kategorii A i B oraz jazd doszkalających przed egzaminem. Szkoła posiada same pozytywne opinie i większość kursantów deklaruje zaliczenie egzaminu państwowego za pierwszym podejściem. Kursanci w swoich opiniach doceniają pracę instruktorów i ich pozytywne nastawienie.

Przed wyborem odpowiedniej dla siebie szkoły jazdy warto skorzystać z takiego rankingu i porównać ze sobą poszczególne ośrodki. Ze względu na prawo jazdy Warszawa jest miejscem oferującym naprawdę szeroki wachlarz możliwości i trzeba tylko wiedzieć jak rozsądnie z nich skorzystać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here