Ranking Szkół Jazdy Poznań

0
912
Ranking Szkół Jazdy Poznań
Ranking Szkół Jazdy Poznań

Poznań znajduje się w środkowo zachodniej części naszego kraju, występuje na terenie województwa wielkopolskiego i jest położony nad rzeką Wartą. Miasto to jest węzłem drogowym, komunikacyjnym oraz ośrodkiem handlu, turystyki, przemysłu i logistyki. W samym Poznaniu zbiega się również 5 dróg krajowych – nr 5, 11, 32, 92, autostrada A2 oraz drogi wojewódzkie.

Na terenie Poznania znajdziemy również bardzo dużą ilość Ośrodków Szkolenia Kierowców – na chwilę obecną jest ich około 100. W ten sposób kursanci są w stanie wybrać dla siebie najlepszą szkołę jazdy, w której odbędą kurs na prawo jazdy. Przyszli kierowcy, którzy podchodzą do egzaminów państwowych na prawo jazdy muszą udać się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, który znajduje się na ul. Wilczak 53.

Powołując się na Ranking Szkół Jazdy, który został zamieszczony w serwisie Prawo-Jazdy-360 https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/poznan chcielibyśmy zaprezentować Ośrodki Szkolenia Kierowców, które zostały wyszczególnione w miejscowości Poznań. Przedstawiony Ranking jest cennym źródłem informacji z którego mogą korzystać wszystkie osoby poszukujące odpowiedniego ośrodka. Wyróżnione Szkoły Jazdy na dzień 25.05.2018 r. to m.in.:

  1. Ośrodek Szkolenia Kierowców L-EXPRESS
  2. Ośrodek Szkolenia Kierowców MUSTANG Jerzy Mielcarek
  3. GALANT Wyższa Szkoła Jazdy

Pierwsze miejsce w Rankingu Szkół Jazdy zajmuje Ośrodek Szkolenia Kierowców L-EXPRES https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/osk-lexpress/poznan , zgodnie z danymi, które zostały przedstawione przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu osiągnął najlepsze wyniki dla kategorii A oraz B spośród zarejestrowanych ośrodków na terenie miasta Poznań. W tej szkole, kursy na prawo jazdy są organizowane dla kategorii A, A1, A2, B. L-EXPRESS zapewnia swoim kursantom profesjonalne szkolenie, materiały edukacyjne w tym podręcznik oraz aktualne testy na prawo jazdy, szkolenie teoretyczne, egzamin teoretyczny, zajęcia z pierwszej pomocy oraz grafik ustalany indywidualnie pod każdego kursanta.

Drugie miejsce uzyskał Ośrodek Szkolenia Kierowców Mustang https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/mustang-osrodek-szkolenia-kierowcow-jerzy-mielcarek/poznan . W tej szkole kursy odbywają się tylko na kategorię B. Wszystkie zajęcia są przeprowadzane przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską, natomiast czas odbywania kursu to średnio około 2 miesięcy, ale może on również ulec skróceniu. W tej szkole możecie odbyć jazdy doszkalające przygotowane dla kursantów, ale też dla osób posiadających już uprawnienia do kierowania pojazdami. Ośrodek zapewnia też dostęp do dodatkowych materiałów dydaktycznych w postaci podręcznika oraz oficjalnych testów na prawo jazdy z wytłumaczeniami.

Wyróżnionym ośrodkiem w Rankingu została też Wyższa Szkoła Jazdy GALANT https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/galant-wyzsza-szkola-jazdy/poznan . Szkoła ta oferuje kurs prawa jazdy w zakresie kategorii B obejmujący szkolenie teoretyczne oraz praktyczne. Kurs jest przeprowadzany w oparciu o efektywne metody nauczania zwracając uwagę na predyspozycje oraz możliwości danego kursanta. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Szkoła ma do dyspozycji swój plac manewrowy oraz posiada pojazdy samochodowe marki Renault Clio i Kia Rio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here