Ranking Szkół Jazdy Kraków

0
1181
Ranking Szkół Jazdy Kraków

Kraków jest największym miastem małopolski i drugim pod względem wielkości i liczby mieszkańców miastem w Polsce. Powstała tutaj imponująca liczba Ośrodków Szkolenia Kierowców, spośród których wybierać mogą wszyscy zainteresowani zdobywaniem uprawnień do kierowania pojazdami. Znajdują się tu szkoły jazdy przygotowujące do egzaminu państwowego pokaźne grupy kursantów, ale można również znaleźć ośrodki, w których nie ma tłumów, dzięki czemu nauka odbywa się w wąskim gronie i spokojniejszej atmosferze.

Powołując się na źródło serwisu Prawo-Jazdy-360.pl https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/krakow przedstawimy teraz najlepsze według kursantów szkoły jazdy, funkcjonujące w Krakowie.

Szkoła Motocyklowa Kraków

Na pierwszym miejscu plasuje się SZKOŁA MOTOCYKLOWA KRAKÓW  https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/szkola-motocyklowa-krakow/krakow, znajdująca się przy ul. Wadowickiej 12. Ośrodek ten ma same pozytywne opinie i ponad 70% zadeklarowanej przez kursantów zdawalności egzaminów państwowych za pierwszym podejściem. Byli kursanci tego ośrodka wypowiadają się na jego temat w samych superlatywach, nie wskazując na żadne problemy podczas odbywanych kursów.

OSK Stach

Drugi w hierarchii jest OSK STACH https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/osk-stach/krakow, mieszczący się pod adresem ul. Loretańska 16 w Krakowie. Ośrodek ten posiada przeważającą liczbę opinii pozytywnych i ponad połowa kursantów zadeklarowała, że po odbytym w nim kursie ukończyła egzamin państwowy z wynikiem pozytywnym za pierwszym podejściem. Kursanci często nawiązują w swoich opiniach do ciekawych wykładów, prowadzonych w humorystyczny sposób i wszyscy polecają w nich tę szkołę jazdy.

Albar OSK

Zaraz za tym ośrodkiem, bo już na trzecim miejscu znajduje się ALBAR OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW BOGDAN NIEDBALEC https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/albar-osrodek-szkolenia-kierowcow-bogdan-niedbalec/krakow, działający przy ul. Karmelickiej 8. Szkoła otrzymała 90% opinii pozytywnych, w których kursanci chwalą podejście instruktorów i polecają swoją szkołę. Statystyki zdawalności kursantów rozkładają się równomiernie względem liczby podejść do egzaminów.

W dużej mierze to właśnie od szkoły jazdy zależy wynik naszego egzaminu państwowego. Warto zwrócić na to uwagę i przyjrzeć się ośrodkom szkolenia kierowców w swoim mieście. Być może takie porównanie ułatwi i skróci nam drogę do zdobycia tego wymarzonego dokumentu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here