Ranking Szkół Jazdy Szczecin

0
616
Ranking Szkół Jazdy Szczecin
Ranking Szkół Jazdy Szczecin

Szczecin znajduje się w północno-zachodniej części naszego kraju i występuje przy granicy polsko-niemieckiej. Jest stolicą i największym miastem województwa zachodniopomorskiego. Szczecin położony jest nad rzeką Odrą i jeziorem Dąbie. Miasto jest też ośrodkiem turystycznym z dużą ilością zabytków, a także stanowi centrum kulturalne oraz akademickie.

W samym Szczecinie wyróżnić można około 65 Ośrodków Szkolenia Kierowców. Taka ilość występujących szkół jazdy daje kursantom dużą możliwość znalezienia dla siebie odpowiedniego ośrodka, w którym chcieliby rozpocząć kurs na prawo jazdy. W mieście znajdziemy również Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, który mieści się przy ul. Maksymiliana Golisza 10B . To właśnie tam przyszli kierowcy muszą udać się, aby przystąpić do egzaminów państwowych z części teoretycznej oraz praktycznej.

Powołując się na Ranking Szkół Jazdy zamieszczony w serwisie Prawo-Jazdy-360 https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/szczecin chcielibyśmy zaprezentować Ośrodki Szkolenia Kierowców, które zostały wyszczególnione w miejscowości Szczecin. Przedstawiony Ranking jest cennym źródłem informacji z którego mogą korzystać wszystkie osoby poszukujące odpowiedniego ośrodka. Pierwsze 3 miejsca w Rankingu na dzień 28.05.2018 roku zajęły następujące Ośrodki:

  1. Ośrodek Szkolenia Kierowców Mobil-Auto Jarosław Kaplita
  2. Nauka Jazdy Prymus
  3. Nauka Jazdy Cieślak

Na najwyższym miejscu w Rankingu uplasował się Ośrodek Szkolenia Kierowców            „Mobil-Auto” https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/mobilauto-osrodek-szkolenia-kierowcow-jaroslaw-kaplita/szczecin  Szkoła organizuje kursy na prawo jazdy w zakresie kategorii A, B, C, C+E. W ofercie znaleźć możemy również szkolenia dotyczące kwalifikacji wstępnej, kwalifikacji przyspieszonej oraz szkoleń okresowych. Zajęcia są dostosowywane do czasu i możliwości danego kursanta. Szkoła dysponuje wykwalifikowaną i doświadczoną kardą instruktorów.

Miejsca drugie zajęła Nauka Jazdy „Prymus” https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/nauka-jazdy-prymus/szczecin . Ośrodek organizuje szkolenia w zakresie kategorii B. Szkoła kładzie duży nacisk nauczania w zakresie części teoretycznej jak i praktycznej. Dla kursantów przygotowany jest prywatny plac manewrowy, na którym będzie można się nauczyć wszystkich wymaganych manewrów podczas egzaminu państwowego. Zajęcia z części praktycznej są przeprowadzane na pojazdach samochodowych marki Toyota Yaris. Instruktorzy są odpowiednio wykwalifikowani i podchodzą do każdego kursanta w indywidualny sposób, zwracając uwagę na jego możliwości oraz predyspozycje.

Trzecią pozycję w Rankingu objęła w Nauka Jazdy Cieślak https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/cieslak-nauka-jazdy-motocyklowa-i-samochodowa-szkola-jazdy/szczecin , która została założona w 2008 roku. Szkoła organizuje kursy na prawo jazdy w zakresie kategorii A, A1, A2 oraz B. Ośrodek dysponuje różnymi pojazdami względem poszczególnych kategorii, są to m.in.: Yamaha MT 07, Kawasaki ER6N, Honda XLR 125, Yamaha YBR 125, Hyundai I20 oraz Toyota Yaris. Zajęcia są przeprowadzane przez instruktorów, którzy mają wieloletnie doświadczenie i przygotują wszystkich kursantów w profesjonalny sposób do zdania nie tylko egzaminów państwowych na prawo jazdy, ale też bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here