Ranking Szkół Jazdy Rzeszów

0
702
Ranking Szkół Jazdy Rzeszów
Ranking Szkół Jazdy Rzeszów

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego i położony jest na pograniczu Pogórza Karpackiego oraz Kotliny Sandomierskiej. Miasto jest znane z produkcji sprzętu domowego, maszynowego, ale przede wszystkim z przemysłu lotniczego oraz farmaceutycznego.

W samym Rzeszowie możemy znaleźć około 52 występujących Ośrodków Szkolenia Kierowców. Można śmiało powiedzieć, że Rzeszów stał centrum szkoleniowym dla przyszłych kierowców, którzy chcieliby odbyć kurs na prawo jazdy. Tak duża liczba ośrodków daje większe możliwości na znalezienie odpowiedniej szkoły jazdy dla siebie. Przyszli kierowcy, którzy chcą podejść do egzaminów państwowych na prawo jazdy muszą udać się do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, który znajduje się na ul. Aleje Wyzwolenia 4.

Powołując się na Ranking Szkół Jazdy zamieszczony w serwisie Prawo-Jazdy-360 https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/rzeszow chcielibyśmy zaprezentować Ośrodki Szkolenia Kierowców, które zostały wyszczególnione w miejscowości Rzeszów. Ranking jest cennym źródłem informacji, z którego mogą korzystać wszystkie osoby poszukujące odpowiedniego ośrodka. Pierwsze trzy miejsca w Rankingu na dzień 28 maja 2018 r. zajmują:

  1. Ośrodek Szkolenia Kierowców DRAGON
  2. Ośrodek Szkolenia Kierowców ABC Prawo Jazdy
  3. Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Turbo Grzegorz Pałasz

Najwyższe miejsce w Rankingu uzyskał Ośrodek Szkolenia Kierowców ABC Prawo Jazdy https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/abc-prawo-jazdy/rzeszow . Szkoła w swojej ofercie zapewnia kursy w zakresie kategorii A, A1, A2, AM oraz B. Kursanci mają do wyboru kurs stacjonarny, weekendowy lub eksternistyczny. Sala wykładowa, w której odbywają się zajęcia posiada wszystkie pomoce edukacyjne oraz sprzęt multimedialny. Szkoła posiada również przystosowany plac manewrowy. Dodatkową opcją jest również możliwość skorzystania z radaru, który mierzy prędkość motocykli wykonujących manewry na placu. Ośrodek dysponuje różnymi pojazdami względem poszczególnych kategorii, są to m.in.: Hyundai i20 1.2I DOHC, Honda CBF 125, Honda CB 500F, Yamaha XJ6, Yamaha YBR 250, Aprilia Pegaso 650.

Drugą lokatę zajmuje Ośrodek Szkolenia Kierowców „DRAGON” https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/osk-dragon/rzeszow  organizuje szkolenia w zakresie kategorii AM, A1, A2, A oraz B. Szkoła ma w swoim zasobie pełnowymiarowy i oświetlony plac manewrowy. Badania lekarskie można też wykonać na terenie szkoły. Ośrodek zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, których cechuje duża cierpliwość i opanowanie przez co kurs przebiega w miłej atmosferze.

Trzecie, ale jakże zaszczytne miejsce zajmuje Ośrodek Szkolenia Kierowców CONTROL https://www.prawo-jazdy-360.pl/ranking-szkol-jazdy/osk-control/rzeszow . W tej szkole prowadzone są kursy na kategorię B, A, A1, A2, AM oraz C. Ośrodek ten jest dynamicznie rozwijającą się placówką. Doświadczeni oraz profesjonalni instruktorzy przyczyniają się do osiągnięcia sukcesu na egzaminach państwowych. Szkoła Jazdy posiada również swoje filie, które znajdują się w miejscowości Leżajsk, Przeworsk, Łańcut oraz Ożarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here